Медпрацівників області навчали роботі у системі ProZorro

13 липня 2016р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У середу, 13 липня,  для працівників закладів охорони здоров’я Львівщини відбувся навчальний семінар-тренінг щодо роботи в системі ProZorro. Участь у заході взяли агенти-тренери системи електронних закупівель ProZorro Міністерства економічного розвитку та торгівлі у Львівській, Івано-франківській та Тернопільській областях. Про це повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

"Ми обговорили ключові питання щодо порядку формування бюджету галузі охорони здоров’я, бюджетів медичних закладів на 2017 рік , а також особливості функціонування у закладах охорони здоров’я системи електронних закупівель ProZorro", - розповіла Ірина Микичак.

За словами заступника директора департаменту, на нараді йшлося також про  основні показники та формування бюджетної резолюції на 2017 рік та етапи бюджетного процесу, зокрема підготовку і подання інформацій центральним органам влади, подання пропозицій щодо вдосконалення законодавства, формування, затвердження обласного та інших місцевих бюджетів.

Ірина Корда, агент-тренер системи електронних закупівель ProZorro Міністерства економічного розвитку та торгівлі у Львівській, Івано-франківській, Тернопільській областях, також розповіла, як працюватиме система публічних закупівель, ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою, визначенням предмету закупівель, допороговими, централізованими, мультилотовими закупівлями. Продемонстрували присутнім і приклади на окремих електронних майданчиках в режимі online. 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ