На земельному аукціоні продали права оренди сільгоспземель на 188 тисяч гривень

24 Червня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У четвер, 23 червня, на земельному аукціоні у Львові продали право оренди шести земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 65,94 га. В результаті торгів ціна оренди зросла до 188 тисяч гривень. Ціна продажу перевищила стартову ціну - 98,65 тисяч гривень майже вдвічі. Про це повідомили в  Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

За результатами земельного аукціону переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 7 років. Орендар сплачуватиме щорічно до бюджету сільської ради 46 тисяч гривень.

"Від початку 2016 року це вже 15 земельний аукціон, організований фахівцями Держгеокадастру Львівщини. За результатами цих аукціонів спостерігаємо динаміку збільшення зацікавленості потенційних покупців готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території Львівщини. В результаті маємо здорову, добросовісну конкуренцію, що при фаховій підготовці аукціонів обертається значними додатковими надходженнями до місцевих бюджетів",- зазначив начальник Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Варто зазначити, що найбільша динаміка вартості була зафіксована на земельну ділянку, розташовану на території Облазницької сільської ради Жидачівського району. Відзначимо, що завдяки аукціону ціна річної оренди цієї земельної ділянки зросла від встановлених 8% до 43,4% від нормативної грошової оцінки землі.

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) землевпорядна служба Львівщини планує провести 30 червня цього року. Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України http://torgy.land.gov.ua/auction/

Довідково:

Всього, за результатами земельних аукціонів, що відбулися у 2016 році, було реалізовано право оренди 77 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 1424,31 гектара терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 3,8 мільйона гривень.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ