На Львівщині учасники АТО отримали 3780 земельних ділянок

24 Червня 2016р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Львівській області військовослужбовці отримали у власність 3780 земельних ділянок загальною площею 642 гектари. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства. Про це повідомили у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

За словами начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрія Кавецького, з цієї кількості рішень у Держгеокадастрі Львівщини видали 2459 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 390 га. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували 2318 ділянок для ведення садівництва, 116 – для особистого селянського господарства та 25 наділів – для індивідуального дачного будівництва.

Ще 1322 земельних ділянок, в межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1152 земельні ділянки).

Зазначимо, ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини, у рубриці "Учасникам АТО" /http://zem-lviv.gov.ua/ato/.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ