Львів'ян запрошують відвідати виставку художника-авангардиста Петра Гулина

23 Червня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 червня, у виставкових залах Національного музею у Львові ім. А. Шептицького відбулось відкриття виставки Петра Гулина "Живопис".

Вітальні слова виголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Очільник області зокрема зазначив, що це унікальна можливість побачити твори одного із сучасних українських художників-авангардистів, творчість якого є впізнаваною у світі.

На виставці представлені роботи різного періоду його творчості, серед яких: "100 версій про жінку", "Подільські королеви", "Жінки і птиці", "Композиція»", "Фатальна зустріч", "Блакитний сон", "Медовий поцілунок".

Виставку можна відвідати до 15 липня.

Довідка:

Петро Гулин (24.06.1942) – художник-авангардист, графік і монументаліст, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки художників України, член спілки художників Чеської Республіки. Багаторазовий дипломант українських та міжнародних конкурсів. Брав участь у першій виставці українського авангарду у Лондоні, 1990р.

Твори художника знаходяться у багатьох музеях і приватних колекціях України і світу: Австралія, США, Японія, Канада, Хорватія, Італія, Німеччина, Росія, Велика Британія, Монголія, Південна Корея.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ