У Львові стартував XIV фестиваль Давньої Музики

17 Червня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 17 червня, у Львівській обласній філармонії відкрили XIV фестиваль Давньої Музики у Львові "Концерт-присвята". Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Фестиваль відбуватиметься у Львові з 17 до 30 червня.  Цього року захід присвятили пам'яті його засновника та мистецького керівника – відомого львівського музикознавця, композитора та громадського діяча Романа Стельмащука, який передчасно помер у 2015 році. Протягом проведення концертів у рамках фестивалю до Львова завітають музиканти, які в різні роки співпрацювали із цим заходом, його засновником Романом Стельмащуком та усім львівським музичним середовищем.

За словами організаторів, всі фестивальні проекти є тематичними і присвячені пам’яті Романа Стельмащука. Будуть "Концерт-присвята", "EΣXATOФОNIA", "Франц Ксавер Моцарт і Львів", "Букет Романові", "Muzyka z powietrza i oddechu", "Концерт-Реквієм", "Музика тихого моменту", "Клавірна історія однієї дружби: Hommage Романові", "Terra Incognita. Вечір прем’єр", "Моцарт і не тільки", "Французькі сюїти Й. С. Баха", "Червона книга Чорної Мадонни", "Ars Arrangement", "Сім сліз", "Omnia Beneficia... Pamięci Przyjaciela".

На фестивалі відбудеться світова прем’єра концертного виконання опери Юзефа Ельснера "Король Локетек або Віслічанки".

15 фестивальних подій відбуватимуться у Львівській обласній філармонії, Будинку органної та камерної музики та у Храмі св. Лазаря (Хорова школа "Дударик"). Крім цього, дві фестивальні події пройдуть у місті Дрогобич.

Варто зазначити, що у минулі роки Фестиваль відвідали виконавці зі Швеції, Швейцарії, Італії, Австрії, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, Чилі, США, Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі, Литви, Росії, Білорусі, України.

Довідково:

Фестиваль Давньої Музики у Львові, започаткований у 2003 році, – єдиний в Україні фестиваль, що в такому об’ємі і на такому професійному рівні представляє давню музику різних європейських країн – вокальну та інструментальну, церковну і світську, оперну та ораторійну. Щороку фестивальна програма вибудовується навколо основної ідеї, переважно пов'язаної з музичною культурою нашого регіону. Протягом кількох минулих років Фестиваль давньої музики проходив під гаслами "Львів-750" (2006), "З часів Речі Посполитої" (2008), "З часів Гетьманщини" (2009), "Музичний Львів і спадщина Габсбурґів" (2010), "Слідами Львівської лютневої табулятури" (2011), "Похвала Музиці або Львівська Цециліада 2012" (2012), "З-над берегів Дунаю" (2014) та ін.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ