На Львівщині відбудеться форум громадських організацій

16 Червня 2016р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У п'ятницю, 24 червня, у Львові відбудеться форум громадських організацій Львівщини "Розвиток і партнерство". Під час заходу учасники зможуть взяти участь в тематичних майстер-класах, долучитися до панельної дискусії, попрацювати в форматі "Світового кафе" та запропонувати свої напрацювання для подальшого розвитку громадянського суспільства Львівщини.

Про це повідомили в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

За словами організаторів, мета Форуму – напрацювати пропозиції представників громадянського суспільства до регіонального плану заходів реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки.

Варто зазначити, що організовує Форум департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації спільно з ГО Центр громадянських ініціатив, ГО "Реформи разом", ГО "Розвиток громади"  ГО "Українська молодь Христові!", Міжнародним фондом "Відродження" та ГО "Центр "Жіночі перспективи".

Для реєстрації у Форумі необхідно до 22 червня заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1JapqPJgFKZ36SafFOVnx6--Idoq2edrg-FVP0-Q6Nm4/viewform

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ