Олег Синютка зустрівся із представниками правління Тюрінгійської Агенції Європейських Програм

15 Червня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про налагодження співпраці між Львівською областю та Вільною землею Тюрінгія у рамках європейських програм допомоги йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із членами  правління Тюрінгійської Агенції Європейських Програм Ліліаною Грицишин та Детлефом Ройтером у середу, 15 червня.

"Ми зацікавлені у реалізації спільних програм, адже ваша діяльність відповідає тим європейським стандартам, які ми прагнемо запровадити в Україні, - зазначив Олег Синютка. - Впевнений, від такої співпраці перш за все отримаємо досвід та можливості".

Детлеф Ройтер зі свого боку розповів про проекти Агенції Європейських Програм, зокрема створення спілки медсестер при Посольстві Німеччини в Україні, пропозицію відкрити у Трускавці реабілітаційний центр та зацікавлення німецьких інвесторів у започаткуванні бізнесу у сфері сільського господарства на Львівщині.

А Ліліана Грицишин висловила пропозицію щодо проведення семінарів з метою навчання написання європейських проектів та активну участь представників Львівщини у підготовці міжнародних проектів.

Обговорили сторони і можливість створення Українсько-Німецького Інституту при Національному Університеті "Львівська політехніка" та участь представників Тюрінгії у XVI Міжнародному економічному форумі у першій декаді жовтня цього року, включаючи співпрацю зі львівськими колегами у його рамках.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ