Податкова міліція ліквідувала "конвертаційний" центр

13 Червня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Працівники податкової міліції Головного управління фіскальної служби Львівської області припинили діяльність чергового "конвертаційного" центру.

У ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами підприємства, оперативниками ГУ ДФС встановлено особи, які використовували реквізитів "фіктивних" фірм, зареєстрованих на території м. Києва. Вони купували продукцію у підприємств реального сектору економіки та, використовуючи схему ухилення від сплати податків і мінімізації ціни продукції, продавали товар за не обліковані готівкові кошти.

Співробітники оперативного та слідчого управління ГУ ДФС у Львівській області на підставі ухвал судді районного суду м. Львова провели низку обшуків. У результаті – в офісному приміщенні виявлено та вилучено грошові кошти в розмірі близько 2,8 млн грн, комп'ютерну техніку, первинні документи фінансово-господарської діяльності, талони на пальне. За іншими адресами виявлено та вилучено 2 печатки, комп'ютерну техніку та документи фінансово-господарської діяльності.

На даний час триває досудове розслідування даного провадження.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ