До Дня молоді у Карпатах відбудеться велопробіг та сходження на гору Високий Верх

13 Червня 2016р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У понеділок, 20 червня, до Дня молоді у Карпатах відбудеться велопробіг та спільне сходження на гору Високий Верх. Про це повідомив начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Роман Теребенець.

"Це вже друге сходження у цьому сезоні, яке цього разу ми присвятили Дню молоді, - зазначив Роман Теребенець. - Цей одноденний похід на гору Високий Верх зокрема дасть змогу насолодитися красою Карпат та корисно й активно провести дозвілля. Підкорення цієї вершини доступне майже кожному туристу, оскільки не потребує особливої фізичної підготовки".

Програма передбачає доїзд  електричкою до Славська, далі велопробіг до готельно-відпочинкового комплексу «Вежа Ведмежа», де учасники матимуть змогу залишити свої велосипеди під наглядом. Далі маршрутом «Писана криниця» відбудеться сходження на вершину. Саме підняття на гору триватиме близько трьох з половиною годин. Після спуску та велопрогулянки передбачено обід у курені "Мохнач" села Волосянки. Повернення назад до Львова електричкою о 18:30 цього ж дня.

Охочі взяти участь у підйомі можуть попередньо зареєструватися за посиланням: http://goo.gl/forms/t6GP6DTvgJ3kPmzB3. Квитки за проїзд електричкою та обід оплачують учасники заходу.

Із детальною програмою можна ознайомитись тут.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ