Львівщина зміцнюватиме співпрацю із Угорщиною

10 Червня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про налагодження двосторонньої співпраці, зокрема у галузях економіки та  туризму, йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Уповноваженим Уряду Угорщини, відповідальним за співпрацю між Угорщиною та областями Західної України Іштваном Грежою у п’ятницю, 10 червня.

Олег Синютка перш за все подякував угорському народові за підтримку України та наголосив на важливості проведення економічних реформ в Україні.

Також задля налагодження тісної співпраці між країнами Олег Синютка запропонував організувати на Львівщині Дні Угорщини, візит представників угорського бізнесу у нашу область, взаємні промотури для туристів. Запропонував налагодити і експорт українських товарів на угорські ринки і зорганізувати обмін делегаціями економічних представників.

Уповноважений Уряду Угорщини Іштван Грежа зі свого боку розповів про медичну допомогу українським військовим, відпочинок дітей зі зони АТО в Угорщині та офіційне угорське представництво в Західній Україні.

Повідомив і про виділені кошти Україні урядом Угорщини для розвитку бізнесу та інфраструктури та початок діяльності із першого липня в Ужгороді у Генеральному Консульстві Угорської Республіки в Україні дипломата з економічних питань. Також розповів і про культурну діяльність угорської діаспори в Україні та побажав нашій державі весь потенціал спрямувати на вступ до ЄС.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ