Львівщина зміцнюватиме співпрацю із Угорщиною

10 Червня 2016р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про налагодження двосторонньої співпраці, зокрема у галузях економіки та  туризму, йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Уповноваженим Уряду Угорщини, відповідальним за співпрацю між Угорщиною та областями Західної України Іштваном Грежою у п’ятницю, 10 червня.

Олег Синютка перш за все подякував угорському народові за підтримку України та наголосив на важливості проведення економічних реформ в Україні.

Також задля налагодження тісної співпраці між країнами Олег Синютка запропонував організувати на Львівщині Дні Угорщини, візит представників угорського бізнесу у нашу область, взаємні промотури для туристів. Запропонував налагодити і експорт українських товарів на угорські ринки і зорганізувати обмін делегаціями економічних представників.

Уповноважений Уряду Угорщини Іштван Грежа зі свого боку розповів про медичну допомогу українським військовим, відпочинок дітей зі зони АТО в Угорщині та офіційне угорське представництво в Західній Україні.

Повідомив і про виділені кошти Україні урядом Угорщини для розвитку бізнесу та інфраструктури та початок діяльності із першого липня в Ужгороді у Генеральному Консульстві Угорської Республіки в Україні дипломата з економічних питань. Також розповів і про культурну діяльність угорської діаспори в Україні та побажав нашій державі весь потенціал спрямувати на вступ до ЄС.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ