У Держархіві демонструють унікальну виставку, присвячену Євгенові Коновальцю

8 Червня 2016р, Новини. Державний архів Львівської області, Прес-служба ОДА

У Державному архіві у Львівській області підготували он-лайновий варіант виставки під назвою "Творець української нації. До 125-річчя від дня народження Євгена Коновальця". Виставка містить фото-та архівні матеріали, пов'язані із життям та діяльністю голови проводу Української Військової Організації (УВО) та Організації Українських Націоналістів (ОУН).

Про це повідомила директор Державного архіву у Львівській області Ірина Мартенс.

За словами Ірини Мартенс, розмістили матеріали та світлини на офіційному веб-сайті архіву та на офіційній сторінці "Державний архів Львівської області" та на офіційній сторінці групи "Державний архів Львівської області" у мережі Facebook.

Користувачі соцмереж зокрема можуть ознайомитися із такими світлинами: Нарада старшин Українських Січових Стрільців в Києві (весна, 1918), Командант Січових Стрільців Коновалець на фронті (1918), Учасники Першого Конгресу Українських Націоналістів, Перший Провід Українських Націоналістів, а також із статтями "Нова велика жертва за Мазепинську ідею", розміщена в часописі "Українське Юнацтво", ч.6, 1938 та "До історії визвольної боротьби українського народу 1917 – 1921", розміщена в часописі "Зборівські Вісті", від 18 лютого 1942 р., ч. 2.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ