У Держархіві демонструють унікальну виставку, присвячену Євгенові Коновальцю

8 Червня 2016р, Новини. Державний архів Львівської області, Прес-служба ОДА

У Державному архіві у Львівській області підготували он-лайновий варіант виставки під назвою "Творець української нації. До 125-річчя від дня народження Євгена Коновальця". Виставка містить фото-та архівні матеріали, пов'язані із життям та діяльністю голови проводу Української Військової Організації (УВО) та Організації Українських Націоналістів (ОУН).

Про це повідомила директор Державного архіву у Львівській області Ірина Мартенс.

За словами Ірини Мартенс, розмістили матеріали та світлини на офіційному веб-сайті архіву та на офіційній сторінці "Державний архів Львівської області" та на офіційній сторінці групи "Державний архів Львівської області" у мережі Facebook.

Користувачі соцмереж зокрема можуть ознайомитися із такими світлинами: Нарада старшин Українських Січових Стрільців в Києві (весна, 1918), Командант Січових Стрільців Коновалець на фронті (1918), Учасники Першого Конгресу Українських Націоналістів, Перший Провід Українських Націоналістів, а також із статтями "Нова велика жертва за Мазепинську ідею", розміщена в часописі "Українське Юнацтво", ч.6, 1938 та "До історії визвольної боротьби українського народу 1917 – 1921", розміщена в часописі "Зборівські Вісті", від 18 лютого 1942 р., ч. 2.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ