Виробників Львівщини запрошують до участі в Міжнародній виставці "Агро - 2016"

7 Червня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У період з 8 до 11 червня 2016 року на території Національного комплексу "Експоцентр Україна" за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1 проводитиметься ХХVІІІ Міжнародна агропромислова виставка "Агро - 2016". Про це повідомили організатори заходу.

В рамках Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2016" традиційно будуть проходити вже відомі спеціалізовані виставки, зокрема, "Animal’Expo 2016" –  спеціалізована виставка сільськогосподарських тварин, ветеринарії та товарів для тваринництва; "Рослинництво і агрохімія 2016" –  міжнародна спеціалізована виставка; "FishExpo" – спеціалізована виставка рибного господарства та рибальства; "Біопаливо 2016" – спеціалізована виставка відновлюваних джерел енергії; "ЕкспоАгроТех 2016" – спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин; "Organic" – спеціалізована виставка екологічно чистих продуктів та технологій; виставка зрошувального обладнання; виставка засобів механізації сільгоспвиробництв; виставка продовольчого машинобудування тощо .

Окрім того, під час роботи виставки будуть проводитись науково-практичні заходи – конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги, презентації та дегустації різноманітної продукції, показ племінних коней та великої рогатої худоби.

Запрошуємо до участі у Міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2016" підприємства та організації агропромислового комплексу Львівщини. Детальнішу інформацію щодо участі та відвідування заходу можна отримати за тел. +380 44 599 71 77, +380 44 220 11 45, а також на сайті www.agroexpo.com.ua

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ