"Літературний десант" побував у Кам'янка-Бузькому районі

3 Червня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій

У четвер, 2 червня, у рамках проекту "Літературний десант" письменниця і бібліотекар Людмила Пуляєва-Чижович побувала у селах Велике Колодно, Печихвости та Новий Став Кам'янка-Бузького району.

Про це повідомила директор департаменту культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.

У селі Велике Колодно просторий читальний зал сільської бібліотеки-філії вмістив усіх охочих послухати поезію львівської письменниці. Кохання і зрада, захоплення і розчарування, любов до рідного міста, роздуми на філософські теми, патріотична лірика – Людмила Пуляєва-Чижович ділилася з читачами своїм творчим доробком, відповідала на запитання.

У селі Печихвости письменницю теж чекав теплий прийом. Читачі уважно слухали поезію у виконанні автора, а потім залюбки переглядали книги і фотографувалися на згадку.

У селі Новий Став бібліотекарі й читачі дуже раділи приїзду письменниці, адже, за їхніми словами, в селі ніколи не було творчих зустрічей з майстрами художнього слова, до них ніколи не приїжджали літератори.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ