Із червня закупівлі від 10 тис гривень на Львівщині здійснюватимуть в он-лайні

2 Червня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Із початку червня цього року усі розпорядники бюджетних коштів Львівщини здійснюватимуть закупівлі через авторизовані електронні майданчики "Prozorro". Зокрема, в онлайн-системі реєструватимуть товари і послуги, вартість яких становитиме не менше 10 тисяч гривень, та не перевищуватиме встановлену законодавством межу у 200 тисяч гривень.

Відповідне доручення розпорядникам, які входять у мережу структурних підрозділів Львівської ОДА, райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад області дав голова облдержадміністрації Олег Синютка.

Нагадаємо, що на сьогодні система електронних закупівель працює під назвою Prozorro. Її основною метою є забезпечення прозорості у закупівлях, підвищення довіри до бізнесу та боротьба з корупцією. За допомогою Prozorro розпорядники бюджетних коштів та замовники, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, купують товари, вже починаючи з 1 квітня 2016 року.

Варто зауважити, що станом на 20 травня у Львівській області 100% розпорядників бюджетних коштів були зареєстровані на електронних майданчиках системи.

За більш детальною інформацією щодо здійснення закупівель через електронну систему просимо звертатись у відділ тендерної політики управління тарифної та тендерної політики: тел. (032) 261-22-00, e-mail: oda.tender@gmail.com.ua.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ