У Львові відзначали День родини

31 травня 2016р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

У неділю, 29 травня, у Парку культури імені Богдана Хмельницького відбулось Свято родини "Буде родина – буде Україна". Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації  Юрій  Підлісний під час урочистостей з нагоди відкриття фестивалю  наголосив на важливій ролі здорової та щасливої родини у розвитку та процвітанні України.

Свято розпочалося спільною молитвою перед пам’ятником Праведному Митрополитові Андрею Шептицькому на площі св. Юра. Очолив моління та звернувся зі словом до присутніх Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

Згодом учасники свята вирушили чисельною ходою "За життя та родину" до парку культури ім. Б. Хмельницького. У парку Культури ім. Б. Хмельницького відбувся концерт за участю дитячих та родинних колективів Львівщини. У рамках заходу також провели флешмоб, присвячений Святу родини, дитячі забави, спортивні показові змагання, майстер-класи, представлення родинних, молодіжних та християнських громадських організацій, святковий ярмарок. Окрім того, провели нагородження державними нагородами матерів-героїнь та переможців обласного конкурсу малюнку.

Варто зазначити, що організаторами свята стала Львівська облдержадміністрація, ЛМГO "Українська молодь-Христові", Фундація духовного відродження УГКЦ, Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, ГО Батьківська християнська організація "Алетея", Соціальна ініціатива "Хтось не зробить", ЛОГО "Рух за життя", ХЕЦ "Гефсиманія", ГС "Асоціація бойових мистецтв та Єдиноборств".

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ