У Львові нагородять найталановитіших дітей України

31 травня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У середу, 1 червня, з нагоди відзначення Міжнародний День захисту дітей та в рамках форуму "Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа" у Національному музеї Львова відбудеться нагородження талановитих дітей з різних куточків України. Двадцятьох учасників фіналу відзначать золотими медалями, а переможець отримає найвищу мистецьку дитячу нагороду у світі – золотий мольберт з  діамантом. Нагородження талановитої української молоді відбуватиметься за участі керівництва області, керівники благодійних фондів та діячі культури.  

За словами організаторів заходу, благодійний форум "Золотий мольберт" має на меті виховати пошану у дітей до культури України, а також скріпити та розвинути доброзичливі дружні зв’язки між дітьми з різних регіонів України. Цього року Форум збере у Львові 110 учасників зі Сходу України та 138 зі Львова й області.

Варто зазначити, що Форум проходить за підтримки Львівської обласної адміністрації, фонду Шептицьких, Місії "Постуляційний Центр беатифікацій і канонізації святих УГКЦ".

Для акредетації журналістів прохання звертатись за телефоном 095 453 20 18 або на пошту  mihajluk@gmail.com Деталі на сайті http://artklass.lviv.ua/2016/  

Довідково:

Форум "Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа" заснований у 2003 році на базі БФ "Львівська дитяча галерея" Ольгою Михайлюк з метою відродження виховних ідей та дороговказів Митрополита Андрея Шептицького.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ