У Львові стартують Дні газети "День"

25 травня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Вже завтра, 26 травня, у Львові стартують 17-ті Дні газети "День". Мешканці та гості Львова матимуть можливість оглянути найкращі світлини міжнародної фотовиставки, ознайомитися із книжковими новинками "Дня" та поспілкуватися із їх авторами та головним редактором газети Ларисою Івшиною.

Зокрема у четвер, 26 травня, о 19:45 у Арт-кафе "COMMUNA" (вул. Галицька, 1, 2-й поверх) відбудеться зустріч з головним редактором газети "День" Ларисою Івшиною на тему: "ДЕНЬ" - 20 РОКІВ ЯКІСНОЇ АЛЬТЕРНАТИВИ" та презентація книжкових новинок з серії "Бібліотека газети "День". Це зокрема – історична книга "Повернення в Царгород" та публіцистична трилогія "Котел", або Справа без терміну давності", упорядкована Іваном Капсамуном, "Я – свідок!" авторства Валентина Торби та "Катастрофа і Тріумф. Iсторії українських героїв" Марії Семенченко. Це новинки, які у 2015 році поповнили книжкову серію "Бібліотека газети "День". 

У п'ятницю, 27 травня, о 12:00 – урочисте відкриття Фотовиставки "День-2015" у Національному університеті "Львівська політехніка" (головний корпус, 2-й поверх (вул. С. Бандери, 12).  А о 13:30 – зустріч і головним редактором газети "День" Ларисою Івшиною студентської молоді, діячів культури та освіти та презентація книжкових новинок з серії "Бібліотека газети "День" (актовий зал НУЛП).

Акценти Фотовиставки "День-2015" – "На перетині вдумливих поглядів. Катастрофа і Тріумф" - не стільки на емоційну складову (хоча куди ж без неї), скільки на осмислення подій, які нині переживає Україна. Цьогорічна експозиція – це безперервний перетин поглядів. Погляди відвідувачів перетинатимуться з поглядами військових, що дивляться на них з бліндажів, окопів, з БТРів і танків, з поглядами політиків (а це вже зовсім інші обличчя, типажі й очі), з поглядами переселенців і волонтерів, митців, дітей… "Ця виставка стала своєрідним полілогом, який відбувається між глядачами, фотографами і героями світлин. І, повірте, все буде зрозуміло без слів. Весь драматизм, наш спільний досвід і шлях подолання…", - розповіла головний редактор "Дня" Лариса Івшина. Загалом Міжнародний Фотоконкурс газети "День" - це 17 років фотоісторії, 114 виставок у 31 місті України, 702 нагороджені фотографи. А цьогорічна виставка зібрала 350 найкращих українських світлин.

Триватиме фотовиставка до 12 червня.  Вхід вільний, окрім суботи та неділі.

Зазначимо, захід відбуватиметься за підтримки Національного університету "Львівська політехніка", Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою, Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ