В ЛОДА представили ізраїльтянам аграрний потенціал Львівщини

20 травня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 20 травня, у приміщенні Львівської ОДА провели бізнес-семінар "Розвиток регіонального співробітництва між Ізраїлем і Україною в аграрній галузі". У міжнародній зустрічі взяли участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, керівник департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз, а також ізраїльські партнери – президент Асоціації сприяння розвитку і співробітництва між Ізраїлем та Україною Леон Табаков та Леонід Кочкін – відповідальний представник Асоціації в США.

"Сільське господарство – це галузь, яка потребує особливої уваги та підтримки. Ми робимо акцент на малий та середній бізнес, тому розробили програму з формування і підтримки кооперативів та невеликих сімейних фермерських господарств, - зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. - Львівщина – єдиний регіон, який виділив на підтримку сільського господарства понад 11 мільйонів гривень, разом із бюджетами районів – 14 мільйонів. Це найбільша сума в Україні".

На зустрічі обговорили пропозиції щодо залучення інвестицій у розвиток агропромислового комплексу Львівщини, будівництво елеваторних потужностей та вивчення досвіду Ізраїлю щодо технологій у молочному скотарстві.

Ростислав Замлинський також висловив сподівання, що Україна та Ізраїль стануть колегами, та разом із учасниками семінару окреслив перспективи і спільні дії в рамках реалізації майбутніх проектів.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ