Львівщина представить свої туристичні можливості на всеукраїнській виставці

19 травня 2016р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Упродовж 21-22 травня Львівщина представлятиме регіональний стенд області на ІІ Всеукраїнському туристичному фестивалі "У гості до українців".

Про це повідомив начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Роман Теребенець.

"Львівщина їде на фестиваль, аби довести – нам є, що запропонувати туристам, у нас є що подивитись і де добре відпочити. Звичайно, головна мета – це промоція області, як туристичного напрямку доступного для туристів чотири сезони на рік. Для нас важливо стимулювати українців до подорожей своєю країною, зокрема Львівщиною. Хочемо, аби про потужний потенціал нашого регіону знали й прагнули сюди приїхати. Переконаний, що такий фестиваль дасть змогу активізувати пріоритетний для нас внутрішній туризм", - зазначив Роман Теребенець.

Виставка проводитиметься на території Національного ботанічного саду ім. М. Гришка. Захід об’єднає провідні національні та регіональні туристичні компанії, профільні асоціації, турагентства, фахівців готельного та ресторанного бізнесу, представників обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Відтак Львівська область презентуватиме свою промоційну продукцію з урахуванням культурно-історичної спадщини, географічного положення та особливостей місцевої кухні. Сам формат проведення заходу також  передбачає проведення ярмарку продуктів харчування від місцевих виробників.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ