Із червня "допорогові" закупівлі на Львівщині здійснюватимуть у системі "Prozorro"

17 травня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Вже з червня розпорядники бюджетних коштів Львівщини здійснюватимуть закупівлі в електронній системі "Prozorro". Йдеться про так звані "допорогові" закупівлі товарів та послуг, вартістю менше 200 тисяч гривень, а робіт – менше 1,5 мільйона гривень.

Завдання зареєструватися у цій електронній системі усім розпорядникам дав голова Львівської ОДА  Олег Синютка під час наради із головами райдержадміністрації та міст обласного значення у вівторок, 17 травня.

Керівник області висловив незадоволення роботою із реєстрації на електронних майданчиках "Prozorro". Зокрема, станом на сьогодні рівень реєстрації органів місцевого самоврядування становить лише 68%. Значно кращий показник у структурних підрозділах РДА – 96%. Стовідсотково зареєструвались у системі розпорядники міст обласного значення.

Як розповів директор департаменту економічної політики ОДА Роман Филипів, на сьогодні діє 7 акредитованих електронних майданчиків. Право обрати будь-який з них належить виключно розпорядникам бюджетних коштів.

Він також додав, що у травні на Львівщині стартувала серія безкоштовних навчальних семінарів для замовників та учасників державних закупівель "ProZorro". Такі семінари відбудуться у кожному районі для представників райдержадміністрацій та усіх об’єднаних територіальних громад, а також міських, сільських та селищних рад.

Нагадаємо, що у лютому 2015 року в пілотному режимі відкрилася платформа закупівель ProZorro, яку було розроблено разом із бізнесом, громадськими активістами, світовими експертами, недержавними організаціями із боротьби з корупцією та іншими активними учасниками процесу. Ця система вперше дозволила постачальникам подавати свої пропозиції в електронному вигляді і, відповідно, залучити великі групи вже існуючих постачальників до державних тендерів.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні

 


Інформація про підрозділи митного оформлення


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ