Меморандум про партнерство підвищить енергоефективність бюджетних установ

16 травня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У рамках II Форуму енергоефективного партнерства "Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель" Львівська обласна державна адміністрація та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України підписали Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.

"Об’єднання зусиль щодо запровадження механізмів енергосервісу дасть можливість впровадити енергоощадні заходи в бюджетних установах області та досягти скорочення обсягів споживання паливно-енергетичних ресурсів", - повідомив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації Михайло Мельник.

Варто відзначити, що співпрацю між Державним агентством та обласною владою започатковано ще минулого року, коли підписали меморандуму про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків. Це забезпечило підтримку населення області у впровадженні енергоефективних заходів через здешевлення кредитних ресурсів за рахунок коштів державного та обласного бюджетів та сприяло значному збільшенню кількості учасників програми з утеплення житла.

Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук відзначив, що Львівщина займає перше місце серед областей України щодо реалізації Програми енергозбереження для населення, а також те, що партнерство на національному, регіональному та місцевих рівнях є запорукою успішного проведення реформ у сфері енергоефективності.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ