На Львівщині відзначили День пам’яті та примирення

8 травня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У неділю, 8 травня, з нагоди проведення Дня пам’яті та примирення у Львові та області відбувся ряд урочистих заходів за участі представників влади, дипломатичного корпусу та громадськості.

"Сьогодні ми віддаємо шану людям, які у непрості часи воювали за Українську державу, - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. - І цей День пам’яті та примирення покликаний перш за все допомогти нарешті зрозуміти українцям, котрі колись воювали по різні сторони фронту, що вони – одна нація та спілими зусиллями розбудовувати нашу державу".

Відтак представники влади, дипломатичного корпусу та громадськості поклали квіти до Пам’ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору "Шталаг-328".  Також на цьому місці відбулася екуменічна панахида.

Потім учасники заходу тихою ходою пройшли до Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького", де відбулося громадське віче. Там акцією "Вінок пам’яті" вшанували пам’ять полеглих в роки Другої світової війни, жертв національно-визвольної боротьби. Зокрема вплели маки пам’яті у вінок з колючого дроту, який зберігся у тюрмі із 40-х рр. минулого століття.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ