У Шевченківському гаю відбудеться фестиваль "Святкуємо Воскресіння разом"

4 травня 2016р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

У неділю, 8 травня, в Музеї народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" відбудеться восьмий всеукраїнський фестиваль "Святкуймо Воскресіння разом".  Про це повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації  Володимир Лис.

"Святкуймо Воскресіння Разом" – фестиваль, який Українська Греко-Католицька Церква проводить традиційно з 2009 року у Шевченківському гаю. Мета фестивалю у християнський спосіб відзначити свято Воскресіння на рівні громади Львова та області, підняти дух українців, підтримувати та розвивати українські традиції, творити коло благодійників, відкритих на найактуальніші потреби громади", – розповідає Володимир Лис.

В ході програми відбудеться Архиєрейська Літургія, майстер-класи, гаївки та забави для дітей та молоді, благодійна лотерея та ярмарок, концерт сучасної української музики за участі Маріанни Ільків, Софії Федини, Олесі Киричук,  [Все про...], гуртів "ТроєЗілля", "ДоСхідСонця", переможців Всеукраїнського Фестивалю духовної пісні "Струни душі" (ЦТДЮГ).

Щороку фестиваль відвідують 8 - 10 тисяч гостей. Організаторами фестивалю є Львівська Архиєпархія УГКЦ та Фундація духовного відродження УГКЦ, а співорганізаторами фестивалю виступає Служба у справах дітей Львівської облдержадміністрації, Львівська міська рада, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини "Погулянка".

Розпочнуться заходи в 11:00 і триватимуть до 20:00 год.  

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ