Студентів та учнів знайомлять із фондами Державного архіву Львівської області

11 квітня 2016р, Новини. Державний архів Львівської області, Прес-служба ОДА

У Виставковому центрі Державного архіву Львівської області проводять екскурсії для студентів і учнів шкіл, під час яких знайомлять з історією та фондами архіву. Про це повідомила директор архіву Ірина Мартенс.

Зокрема, такі екскурсії провели для студентів І курсу географічного факультету Львівського Національного університету ім. І. Франка, які обрали спеціалізацію "туризм".

Окрім ознайомлення з історією та фондами архіву, студенти побачили ще й матеріали, які стосуються історії розвитку туризму у Східній Галичині кінця ХІХ – початку ХХ ст.

"Упродовж екскурсії неодноразово виникала жвава бесіда та дискусія щодо почутої ними інформації, - розповіла директор архіву Ірина Мартенс. - Студенти ділились своїми знаннями з історії туризму в Галичині та історії Галичини кінця ХІХ - початку ХХ століття. Працівники у свою чергу представили екскурсантам найцікавіші раритети з історії краю, які зберігаються  в архіві, серед яких – найцікавіші документи картографічного характеру початку ХХ століття".

Чергова екскурсія, як повідомила директор архіву, відбудеться 22 квітня. Її проведуть у рамках співпраці з Люблінським університетом ім. Марії Кюрі – Склодовської для студентів 3-го курсу історичного факультету цього навчального закладу.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ