Студенти академії мистецтв розкажуть школярам про цікавинки мистецтва

7 квітня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Студенти академії мистецтв з лекціями відвідуватимуть початкові спеціалізовані мистецькі заклади Львівщини. Заходи відбуватимуться у рамках проекту "Цікавинки мистецтва", ініційованого та підтриманого департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

"Студенти академії мистецтв розкажуть учням про стилістичні особливості мистецтва ХХ століття, -  зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська. - Також повідомлять цікаві факти з життя відомих постатей та цікавинки художньої культури".

Зокрема у середу, 6 квітня, відбулась перша зустріч студентів кафедри менеджменту мистецтва з вихованцями Підбузької спеціалізованої школи-інтернат "Мала академія мистецтв" ім. Еммануїла Миська.

У форматі бесіди учні дізналися про представника французького дадаїзму Марселя Дюшана, ознайомились з його роботами і відкрили для себе нову техніку "реді мейд". Також студенти разом з учнями поспілкувалися на тему вибору майбутньої професії та навчання в академії мистецтв.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ