ДП "Львівський завод "ЛОРТА" отримав нового директора

25 березня 2016р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 березня, заступник директора з питань авіабудування і виробництва  Державного концерну  "Укроборонпром" Юрій Пащенко у Львові представив трудовому колективу ДП "Львівський завод ЛОРТА" нового директора Олега Погребняка.  

Юрій Пащенко висловив сподівання, що цей відомий колектив впорається з тими завданнями, які на нього покладаються. Адже плануються серйозні зростання обсягів виробництва і всіх параметрів, зокрема, заробітної плати. Окрім того, він озвучив поточні серйозні державні завдання, які стоять перед підприємством.

Перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський зазначив: "Зараз ми бачимо хороші приклади роботи на Львівському бронетанковому заводі. Упевнений, що з приходом нового керівника обсяги виробництва на державному підприємстві "Львівський державний завод ЛОРТА" збільшуватимуться, а показники покращуватимуться".

Ростислав Замлинський наголосив на тому, що всіляке сприяння з боку Львівської обласної державної адміністрації і підтримка будуть гарантовані, адже від роботи цього підприємства залежить безпека і обороноздатність нашої країни.

Далі новопризначений директор Олег Погребняк розповів про себе. Зокрема, він 15 років працював у власному бізнесі, потім один рік очолював ДП "Імпульс" у Києві, далі повернувся у Львів, де живе його сімя, і працював радником директора бронетанкового заводу. Завод "ЛОРТА" Олег Погребняк бачить дуже перспективним і працюватиме над його розвитком.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ