Сьогодні – Міжнародний день лісу

21 березня 2016р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Щорічно, 21 березня, з ініціативи ООН відзначаємо Міжнародний день лісу або Всесвітній день захисту лісів. Про це інформує департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Проблема збереження лісу сьогодні є одним з найважливіших екологічних завдань для всіх країн світу. Адже, з кожним днем площа лісів зменшується. Це, насамперед, пов'язано зі зростанням чисельності населення і перетворенням лісових територій для різних людських потреб. За деякими експертними оцінками, за останні 10 тисяч років людина знищила 26 млн кв км лісів. Поряд з цим, ліси гинуть від пожеж, незаконної вирубки, природних катастроф, впливу комах-шкідників, хвороб та інших причин. Зменшення площ лісових масивів веде до непоправних негативних процесів, що мають глобальне значення для всієї природи і життєдіяльності всього людства. 

Саме тому, основним завданням Міжнародного дня лісу є привернення уваги громадськості до проблеми збереження лісів, інформування про значимість лісових екосистем.

Нагадаємо, що з 21 березня на Львівщині стартує загальноукраїнська акція "Майбутнє лісів твоїх руках" та триватиме вона до Дня довкілля, 16 квітня.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ