У комунальних лісах майже на чверть скоротять вирубку

21 березня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Лісгоспи "Галсільлісу" скоротять обсяги заготівлі деревини на понад 54 тисячі кубометрів. Це майже четверта частина від запланованої щорічної заготівлі ліквідної деревини, що становила майже 224 тис мЗ.

Таке рішення лісівники обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Галсільліс" прийняли на раді директорів, яка відбулась минулого тижня.

"Зважаючи на значну увагу громадськості до питань використання і відтворення лісових ресурсів, та з метою недопущення зростання соціальної напруги на Львівщині, Галсільліс скорочує вирубку лісів, - розповів генеральний директор Петро Пешко. - Наші підприємства частково фінансуватимуть лісове господарство за рахунок інших видів діяльності. Додаткові зусилля вони спрямують на заготівлю продукції побічного користування лісом, зокрема на розвиток бджільництва, заготівлю і переробку лікарських рослин, ягід та грибів. Крім цього, передбачається розширення переробки деревини на місцях. Це дозволить створювати нові робочі місця на селі та спрямовувати додаткові кошти, як на лісове господарство, так і до місцевих бюджетів".

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ