У Львівській ОДА обговорили актуальні питання пасажирських перевезень

19 березня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Про найбільш проблемні питання на ринку автобусних пасажирських перевезень йшлося у суботу, 19 березня, у Львівській ОДА на зустрічі між представниками влади області та міста, обласних депутатів і перевізників.

Під час дискусії сторони обговорили питання у роботі маршрутної мережі області та ситуацію із кінцевими зупинками приміських та міжміських маршруток на автостанціях Львова.

"У цій ситуації потрібно врахувати як побажання громадян, так і права перевізників, не забуваючи про дотримання законних норм", - зазначив голова ЛОДА Олег Синютка.

Керівник Львівщини також наголосив, що перевезення пасажирів у міжміському транспорті у межах міста Львова перевізники мають здійснювати лише до сертифікованих автостанцій.

Відтак щоб врегулювати проблемні питання транспортного ринку, зокрема забезпечити рівність умов усіх транспортних перевізників, департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА має до 1 травня розробити концепцію транспортних перевезень на 2016-2020 рр.

Наступну зустріч обласної та міської влади із перевізниками для врегулювання проблемних питань планують провести 16 квітня.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ