В області оновили онлайн-каталог зарезервованих земельних масивів для учасників АТО

14 березня 2016р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Львівської області оновили перелік земель, що можуть бути надані учасникам АТО. Станом на 9 березня зарезервовано 3890 га. Про це інформує Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.

Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Жовківському районі – 336 га, Дрогобицькому районі – 300 га та Сокальському районі – 291 га. Також у Бродівському, Буському, Городоцькому, Золочівському, Радехівському районах зарезервовано більше 200 га, у кожному з цих районів для надання у власність учасникам  антитерористичної операції.

"Працівники територіальних підрозділів Держгеокадастру Львівщини резервують землі для того, щоб всі учасники АТО мали можливість отримати земельну ділянку, - зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький. - Для зручності військових ми оперативно оцифровуємо та розміщуємо у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви".

 Найбільше земель зарезервовано для ведення особистого селянського господарства – 2070 га, садівництва – 1339 га, будівництва та обслуговування житла – 434 га.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області розміщено необхідну інформацію для учасників АТО, які мають намір отримати земельні ділянки на Львівщині у власність.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ