Представники Центру допомоги учасникам АТО зустрілися з демобілізованими у 10-ти районах

3 березня 2016р, Координаційний медіа-центр. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Упродовж тижня члени Центру допомоги учасникам АТО зустрілися з демобілізованими у 10 - ти районних центрах Львівщини. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА, керівник обласного Центру Василь Мартиняк.

"Минулого тижня у  районах  Львівщини представники Центру допомоги учасникам АТО зустрічалися з демобілізованими, громадськістю та працівниками структурних підрозділів, які відповідають за цей напрямок роботи в районних державних адміністраціях, - розповів Василь Мартиняк. - Ми визначили низку конкретних проблемних питань, що турбують демобілізованих.  Для того, щоб ефективніше надавати  необхідну допомогу, ми  і надалі триматимемо тісний зв'язок з районами та  безпосередньо спілкуватимемося  з демобілізованими".

Під час цих зустрічей зокрема розглянули питання щодо працевлаштування учасників АТО. За інформацією обласного центру зайнятості, 75 % демобілізованих працевлаштовуються та перекваліфіковуються.

Зокрема, заступник Львівського обласного Центру зайнятості Оксана Іванчук повідомила, що учасники АТО можуть працевлаштовуватись у Національну поліцію. За детальнішою інформацією  можна звертатися за телефоном : (032) 252 33 07.

Окрім цього, на постійному контролі Центру допомоги учасникам АТО знаходяться питання щодо санаторно-курортного лікування, психологічної допомоги та протезування військових.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ