Підприємців запрошують на аукціон з продажу деревини

18 лютого 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Наприкінці лютого Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства відкриває аукціонні торги з продажу необробленої деревини, яку лісгоспи планують заготовити у ІІ кварталі 2016 року. Вітчизняним підприємствам запропонують понад 96 тисяч кубометрів лісопродукції. Зокрема, 29 лютого на загальних торгах виставлять понад 60 тис. м3 деревини та 3 березня на спеціалізованих – 36 тис. м3 сировини. Аукціони відбуватимуться на базі Товарної біржі "Львівська Універсальна".

Про це повідомив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

"Лісгоспи завершили формувати програму із використання лісоматеріалів у другому кварталі цього року. Відтак ми запрошуємо вітчизняні деревообробні підприємства взяти участь у аукціонних торгах для забезпечення своїх виробничих потреб", - зазначив Анатолій Дейнека.

За його словами, загалом у ІІ кварталі планують заготовити понад 207 тисяч кубометрів деревини. З цієї кількості, більше 96 тис. м3 сировини продаватимуть на аукціонах.

"За цей період лісогосподарські підприємства також мають намір переробити близько 48 тисяч кубометрів деревини. Для цього у цехах переробки постійно працює понад 400 осіб", - розповів начальник обласного управління.

Зокрема, заплановано випустити 9 тис. м3 обрізних хвойних пиломатеріалів, з яких 6,1 тис. м3 реалізувати на експорт; 5,4 тис. м3 заготовок до європіддонів, з яких 3,9 тис. м3 – на експорт; виготовити та поставити внутрішнім споживачам 6,9 тис. м3 технологічної тріски.

Також для потреб населення та соціальної сфери заготують 32 тис. м3 дров паливних і біля 3,4 тис. м3 сировини для будівництва та ремонту житла. За словами Анатолія Дейнеки, також передбачено надання допомоги дровами та діловим лісом учасникам АТО.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ