Львівська ОДА закликала перевізників забезпечити безкоштовний проїзд пільговикам

6 лютого 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Забезпечення безкоштовного проїзду для пільговиків стало основним питанням зустрічі керівництва області із автомобільними перевізниками на приміських та міжміських маршрутах. Зокрема, йшлось про компенсацію проїзду у громадському транспорті, а також категорії пасажирів, які на сьогодні мають право на пільги. Зустріч відбулась у суботу, 6 лютого.

Як розповіла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, у Верховній Раді України вже зареєстрований законопроект, який передбачає виділення коштів на компенсацію за перевезення пільговиків. Для Львівщини у документі передбачено більше 87 мільйонів гривень.

"Ймовірність позитивного вирішення питання є досить висока, адже бюджетний парламентський комітет віднайшов кошти, які можна скерувати для виплати компенсацій", - додала вона.

Під час розмови до перевізників також звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський. Він закликав їх об’єднати зусилля, щоб знайти підтримку у депутатів задля прийняття цього законопроекту на сесії ВРУ.

Також Ростислав Замлинський нагадав, що в області готують концепцію розвитку пасажирського автомобільного транспорту. "Ми очікуємо від вас пропозицій щодо того, як розвиватиметься пасажирський транспорт в області. До цього процесу залучаємо також експертів та громадськість. Щоб вже у травні представити громадськості проект такої концепції", - зазначив перший заступник голови ОДА. 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ