Радехівщина – лідер в області за обсягом залучених капітальних інвестицій, - голова РДА

5 лютого 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У 2015 році у Радехівському районі продали права оренди на 10 земельних ділянок загальною площею 581,4 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Це – один із найкращих показників в області.

Про це повідомила голова Радехівської районної державної адміністрації Надія Шостак під час звіту про виконану роботу у 2015 році у п'ятницю, 5 лютого.

"Продаж права оренди на землю здійснювалася через аукціони, що дозволило поповнити місцеві бюджети на загальну суму у 1,4 мільйони гривень", - зазначила Надія Шостак.

Також в район вдалося залучити капітальних інвестицій в розмірі 227 млн грн. З таким показником Радехівщина займає перше місце в загальнообласному рейтингу.

Окрім того, торік зросла середня заробітна плата з 2560 до 3 295 грн. Зокрема, в сільському та лісовому господарстві, а також у промисловості.

Як розповіла керівник району, у 2015 році на Радехівщині на ремонт доріг місцевого значення з обласного бюджету залучено 6, 457 млн грн, на комунальні дороги – 5,628 млн грн.

"В районі торік вдалося відремонтувати найпроблемнішу дорогу області – це дорога Н-17 Львів-Луцьк, - підкреслила Надія Шостак. - Ділянку від Львова до Волинської області, окрім міста Радехова, відновили за кошти в сумі понад 170 млн грн".

За її словами, у цьому році на ремонт доріг Радехівщини планується в межах співфінансування залучити додатково понад 2 млн грн.

Ключові слова:

звітзвіт РДАпідсумки

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ