На Пустомитівщині у 2015 році відремонтували 25 шкіл, - звіт голови РДА

4 лютого 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У 2015 році в районі зробили капітальний ремонт у 12 школах та поточний – у 13 навчальних закладах, а також відремонтували котельне обладнання у 9 ЗОШ. Окрім того, торік тривало будівництво дошкільного навчального закладу на 150 місць у селі Зубра та реконструкція приміщень під дитячий садочок у селі Чижиків та  дитячого навчального закладу "Сонечко" в Звенигороді.

Про це розповів голова Пустомитівської районної державної адміністрації Володимир Говенко під час звіту про виконану роботу у 2015 році у четвер, 4 лютого.

"Упродовж року тривала робота з реконструкції приймально-діагностичного відділення та реанімаційного відділення стаціонару Пустомитівської лікарні та ФАПу у селі Виннички, - зазначив Володимир Говенко. - Відремонтували амбулаторії сіл Чижиків, Вовків, неврологічне відділення Щирецької міської лікарні, ФАПи у селах Грині, Наварія, під’їзну дорогу до Щирецької міської лікарні".

Як розповів очільник РДА, на території Пустомитівського району у 83% населених пунктів здійснюється централізований вивіз твердих побутових відходів. Натомість у 18 селах на території 7 сільських рад ще не організовано вивіз ТПВ. "Це – невеликі та віддалені населені пункти, в яких, в основному, проживають пенсіонери і доїзд габаритної спецтехніки ускладнений, - зауважив керівник району. - Варто додати, що сільські голови проводять перемовини з представниками спеціалізованих підприємств - потенційними претендентами на централізований вивіз ТПВ щодо умов та вартості надання послуг у згаданих населених пунктах".

Серед основних завдань на 2016 рік керівник району назвав добудову об’єктів соціально-культурної сфери, ремонт доріг, створення логістичного центру у с.Пасіки-Зубрицькі.

Ключові слова:

звітзвіт РДАпідсумки

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ