Торік 2252 учасники АТО отримали земельні ділянки

28 січня 2016р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Упродовж 2015 року надійшло 11484 звернень про виділення земельних ділянок учасникам АТО на території Львівської області. Уже прийнято 2252 рішення про затвердження проектів землеустрою та надання у власність учасникам АТО земельних ділянок. Про це повідомила у четвер, 28 січня, в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації Оксана Ткачук під час звіту про виконану роботу у 2015 році.

Крім того, за словами Оксани Ткачук, прийнято ще 6010 рішень щодо надання дозволів на розроблення проектів землеустрою в області. У тому числі 2031 для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд, 3303 для ведення садівництва, 84 для індивідуального дачного будівництва, 592 для ведення особистого селянського господарства.

"Оскільки Львів не має вільних ділянок, то земля  надаватимуться у п'ятьох прилеглих районах міста, - зазначила Оксана Ткачук. - Інколи ми чуємо відмови сільських голів надавати ділянки для учасників АТО зі Львова. Проте ми закликаємо їх виділяти землю для наших захисників".

Окрім цього Оксана Ткачук повідомила, що у 2015 році  на Львівщині для учасників АТО та їх сімей придбали 79 квартир.

Зокрема, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 р за кошти з державного бюджету обласною державною адміністрацією закуплено 70 квартир. Житло придбали для сімей загиблих учасників АТО, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов. 70 квартир закуплено на загальну суму  43 млн грн.

Зокрема, у Львові придбали 16 квартир, у Дрогобичі – 5, у Трускавці – 2. По одному помешканню купили у Моршині, Самборі, Стрию та Червонограді.  За цією ж програмою придбали 16 квартир у Яворівському районі, 9 – у Старосамбірському районі, по 3 квартири купили  у Самбірському, Дрогобицькому й Турківському районах. На  Сокальщині та Жидачівщині бійці АТО отримають по два помешкання, а також по одному у Городоцькому, Перемишлянському, Пустомитівському, Радехівському та Сколівському районах.

Окрім цього, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок обласною державною адміністрацією забезпечено придбання  ще 9 квартир на суму 6,5 млн грн. Зокрема,  житло закуплено у  Яворівському (3 квартири), Бродівському  (1 квартира),  Кам’янка - Бузькому (1 квартира) районах Львівщини, а також у смт. Брюховичі (1 квартира) та у місті Львові (3 квартири).

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ