Досвід Львівщини щодо підтримки учасників АТО переймають волонтери та психологи зі Сходу

25 січня 2016р, Координаційний медіа-центр. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Перейняти досвід Львівщини у питанні підтримки учасників АТО до обласного центру приїхало 16 осіб з Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

"Це представники  громадських організацій, психологи, працівники органів соціального захисту , - розповіла начальник управління соціального обслуговування департаменту соціального захисту населення ЛОДА  Тетяна Медвідь. - Сьогодні гості відвідали Єдине вікно в обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих у Винниках. Слід також зазначити, що усім  сподобався досвід Львівщини в частині зустрічей  очільника  області з учасниками АТО ".

Також гості відвідають усі заклади та установи, що надають реабілітаційні послуги. Зокрема, Львівський міжрегіональний центр соціально-трудової та медичної реабілітації інвалідів, експериментальне підприємство, "Західний реабілітаційно–спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ