За три місяці у народних домах відбулося понад 4 тисячі заходів

19 січня 2016р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Упродовж  жовтня–грудня 2015 року у народних домах Львівщини відбулося понад 4 тисячі мистецьких заходів. Про це  повідомила  директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська у вівторок, 19 січня, під час звіту про виконану роботу за 2015 рік та пріоритети на 2016 рік.

"Цьогоріч ми також акцентуватимемо увагу на діяльності народних домів Львівщини. Професійне мистецтво житиме у віддалених районах області", - зазначила Христина Береговська.

Водночас вона зауважила, що у 2016 році і надалі реалізовуватимуться програми підтримки народних домів. Окрім мандруючого кінотеатру, концертів, зустрічей з відомими митцями, майстер - класів, заплановані також  творчі звіти районів, зустрічі з відомими особистостями, фестивалі-ярмарки у туристичних містечках області.

Серед іншого, у районах Львівщини  заплановано організувати центри сучасного мистецтва. Також організують й культурно-мистецьке таборування для дітей та молоді сільської місцевості.

Христина Береговська відзначила, що у такий непростий час вдається відкривати  нові народні доми. Зокрема, відкрито народний дім у Пасіках Зубрицьких, у с. Давидів Пустомитівського району та у с.Бучали Городоцького району. Водночас триває процес реконструкції народних домів області.

"Колективів, які бажають презентувати громаді своє мистецтво є дуже багато, і ми повинні посприяти цим талановитим людям, - резюмував голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. - Саме тому так важливо і надалі продовжувати практику проведення мистецьких заходів у народних домах області".

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ