Учасники АТО отримали у власність 2200 земельних ділянок

16 січня 2016р, Координаційний медіа-центр. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Прес-служба ОДА

Учасники АТО у Львівській області отримали у власність 2267 земельних ділянок загальною площею 337 гектарів. Землі призначені для будівництва, садівництва та ведення особистого селянського господарства.

У землевпорядній службі Львівщини ухвалили 1802 рішення про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок на площі у 244 гектари. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасникам АТО передали 1721 земельну ділянку для ведення садівництва, 66 земельних ділянок для особистого селянського господарства. Звести індивідуальні дачні будинки військові зможуть на 15 земельних ділянках.

Місцеві ради Львівської області надали учасникам АТО 467 земельних ділянок в межах населених пунктів. Ці землі військовослужбовці використають переважно для будівництва житлових будинків.

Загалом, з початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО ділянками, землевпорядна служба Львівщини надала військовим 3709 дозволів на розробку документації із землеустрою. Площа ділянок, що отримають військовослужбовці, становить 848 гектарів. Наразі триває процес оформлення землі у власність.

Довідково

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ