На Львівщині на 40% знизилась кількість надзвичайних ситуацій

15 січня 2016р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

Минулоріч у Львівській області ліквідували наслідки 5-ти надзвичайних ситуацій: 2 техногенного та 3 природного характеру. У порівнянні з 2014-им роком загальна кількість надзвичайних ситуацій зменшилася на 40%. 

Про це повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Андрій Умрихін у п'ятницю, 15 січня, під час звіту про проведену роботу у 2015 році.

Також усунули наслідки 381-ї некласифікованої події: аварії на дорогах, виявлення боєприпасів тощо. Зменшилась й кількість загиблих осіб у подіях цього характеру.

З-посеред інших небезпечних подій вдалось ліквідували 178 порушень у роботі систем життєзабезпечення населення області (154 - електропостачання, 16 - водопостачання, 8 - газопостачання). Також відповідну медичну допомогу отримали 152-є осіб, включаючи 48 дітей, котрих госпіталізували з підозрою на отруєння чадним газом (загалом 76 звернень). Ліквідували і 1777 зафіксованих випадків горіння сухої трави та торфу загальною площею 518,647 га на території 20 районів та 9 міст обласного значення. Зокрема, за порушення природоохоронного законодавства затримали та притягнули до адміністративної відповідальності 218 осіб.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ