На Львівщині на 40% знизилась кількість надзвичайних ситуацій

15 січня 2016р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

Минулоріч у Львівській області ліквідували наслідки 5-ти надзвичайних ситуацій: 2 техногенного та 3 природного характеру. У порівнянні з 2014-им роком загальна кількість надзвичайних ситуацій зменшилася на 40%. 

Про це повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Андрій Умрихін у п'ятницю, 15 січня, під час звіту про проведену роботу у 2015 році.

Також усунули наслідки 381-ї некласифікованої події: аварії на дорогах, виявлення боєприпасів тощо. Зменшилась й кількість загиблих осіб у подіях цього характеру.

З-посеред інших небезпечних подій вдалось ліквідували 178 порушень у роботі систем життєзабезпечення населення області (154 - електропостачання, 16 - водопостачання, 8 - газопостачання). Також відповідну медичну допомогу отримали 152-є осіб, включаючи 48 дітей, котрих госпіталізували з підозрою на отруєння чадним газом (загалом 76 звернень). Ліквідували і 1777 зафіксованих випадків горіння сухої трави та торфу загальною площею 518,647 га на території 20 районів та 9 міст обласного значення. Зокрема, за порушення природоохоронного законодавства затримали та притягнули до адміністративної відповідальності 218 осіб.

Відео

Інформація про черги на кордоні

 


Інформація про підрозділи митного оформлення


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ