На Львівщині вперше в Україні інформацію про лісове господарство області відкрили для громадськості

14 січня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства напрацювало механізми громадського контролю за веденням лісового господарства в області. Про це під час прес-конференції у четвер, 14 січня, розповів начальник управління Анатолій Дейнека.

"Ми розкриваємо для громадськості усю інформацію про стан ведення лісового господарства Львівщини для контролю та відповідного реагування, - зазначив Анатолій Дейнека. - Ці механізми включають у себе низку заходів чи процесів, які постійно відбуваються в лісовому господарстві. Доступ до цієї інформації та до участі в усіх процесах зможуть мати представники органів влади, громадських організацій та місцеві громади".

За його словами, на веб-сайтах обласного управління та державних лісогосподарських підприємств постійно оприлюднюватимуть інформацію про проведення рубок в лісових масивах. "Це дасть можливість організувати громадські обговорення на сесіях рад чи на сходах села щодо проведення лісогосподарських заходів, - пояснив Анатолій Дейнека. - Працівники лісових господарств спілкуватимуться з місцевими мешканцями і розказуватимуть про доцільність лісорубок, про їх законні підстави та які результати отримає місцева громада від їх проведення".

Окрім того, на сайтах оприлюднюватимуться орієнтовні календарні плани рубки лісу та усі дозволи на їх проведення в розрізі кожної ділянки.

Керівник лісового управління додав, що значна увага приділяється проведенню лісовідновлювальних робіт. "До березня підготують проекти заліснення територій Львівської області. Над цим проектом активно працюють відповідні фахівці".

Значна увага приділяється боротьбі з незаконними лісорубками та мисливством. "Щоквартально ми надаватимемо громадськості перелік протоколів про лісопорушення чи браконьєрство та які рішення по них прийняті, - зазначив Анатолій Дейнека. - Для того, щоб мінімізувати незаконний обіг деревини на державних підприємствах введений електронний облік деревини. Практично з 1 січня уся деревина, яка заготовляється на державних лісогосподарських підприємствах облікується. Зараз Державне лісове агентство України внесло пропозицію, щоб система електронного обліку була обов'язковою також для комунальних та військових лісгоспів".

Окрім того, він додав, що державні лісгоспи з 1 січня повністю перейшли на електронні державні закупівлі на платформі системи Prozorro, що дає значну економію державних коштів.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ