Цьогоріч на Львівщині відремонтували доріг на понад мільярд гривень

29 грудня 2015р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

У 2015 році  у ремонт доріг Львівської області вклали рекордну суму коштів – 1 млрд 155 мільйонів гривень. Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час підсумкової прес-конференції у вівторок, 29 грудня.

"На ремонт доріг області ми залучили 970 мільйонів гривень з держбюджету, а також понад 204 мільйони з обласного бюджету, - розповів Олег Синютка. - Окрім того, нам вдалося реалізувати програму розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону і відремонтувати дорогу Львів-Мукачеве".

Очільник області також нагадав, що у вересні стартував експеримент у Львівській, Волинській, Чернівецькій та Одеській областях, за яким 50% коштів від митних платежів скеровуються на ремонт доріг. "Завдяки такій ініціативі у цьому році відремонтовано автошляхи Львів-Радехів-Луцьк, Львів-Мукачеве та Сколе-Славськ. Сума залучених коштів становить 300 мільйонів гривень".

За словами Олега Синютки, наступного року цей експеримент продовжиться. "Ми сподіваємося отримати на ремонт доріг не менше 700 мільйонів гривень, - зазначив керівник області. - За ці кошти плануємо завершити ремонт на відтинку Львів-Радехів-Луцьк та Бориня-Мохнате, зробити дорогу від перевалу через Турку до Самбора, Броди-Радехів-Червоноград та ділянку від села Куровичі до Перемишлян".

Окрім того, нещодавно завершено будівництво ділянки дороги Львів-Краківець, яка є продовженням трансєвропейської автомагістралі А-4 Краків-Корчова. Що дозволить розмежувати пасажирський та вантажний рух на пункті пропуску "Краківець-Корчова".

Невдачею очільник області вважає концесійну дорогу Львів-Краківець. "Я не розумію, чому після оголошення конкурсу і подання пропозицій від трьох компаній на будівництво дороги Укравтодор відхилив їх, - зауважив Олег Синютка. - Ми підготували пропозиції та проект угоди, які готові підписати знані турецькі компанії на будівництво автобану Львів-Краківець. Якщо від Укравтодору ми знову отримаємо відмову, то доведеться звертатися до Президента України".

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ