Перевізникам по-новому відшкодовуватимуть витрати за пільговиків – пропозиція Львівської ОДА

16 грудня 2015р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

З початку 2016 року автотранспортним підприємствам Львівщини, котрі здійснюють приміські та міжміські пасажирські перевезення, можуть інакше відшкодовувати витрати за проїзд пільговиків. Новий порядок розподілу, який розробили у Львівській облдержадміністрації, дозволить справедливо розрахувати розмір компенсацій для всіх перевізників.

Про це розповіла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

"Ми пропонуємо нову схему розрахунку за надані пільги у пасажирському транспорті. Кошти на компенсацію перевезення таких категорій пасажирів розподілятимуться пропорційно до кількості пільговиків у розрізі міст та районів області, - зазначила Ірина Гримак. - Для прикладу, якщо в області право на пільговий проїзд має понад 713 тис осіб, а у місті Львові їх орієнтовно 200 тисяч (близько 35% від загальної кількості), то міські перевізники зможуть розраховувати на компенсацію у розмірі не більше 35% державної субвенції. При цьому ми враховуватимемо кількість автобусів та виконаних рейсів на кожному маршруті, а також протяжність маршрутів".

За її словами, у 2016 році Львівщина очікує близько 100 млн грн державної субвенції на компенсацію витрат за пільговий проїзд, що, із врахуванням інфляції, на 14% більше ніж цього року (87,8 млн).

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ