Видатного митця нагородили орденом князя Ярослава Мудрого

27 листопада 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 27 листопада, у приміщенні Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької відбувся творчий вечір народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Богдана Козака. Мистецький вечір приурочено 75-річчю від дня народження видатного майстра української сцени.

Привітав Богдана Козака  й голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

"Богдан Миколайович заслуговує сьогодні найкращих та найщиріших слів похвали, - сказав Олег Синютка. - Це справді народний артист України, талановита людина, сильний і вольовий чоловік. Не даремно найбільш гучні оплески лунали на вашу адресу саме від жінок. На мою думку, всю гаму найкращих епітетів нашої мови можна поєднати у єдиному слові, яке найкраще схарактеризує цю талановиту людину – мудрий".

Окрім того, за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність відповідно до Указу Президента Богдана Козака нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня. Нагороду ювілярові вручив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ