У Львові внутрішньо переміщених жінок навчали фінансової грамотності

23 листопада 2015р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

На Львівщині більше 65 внутрішньо переміщених жінок взяли участь у програмі "Новий Старт", яка реалізовувалась в області у період із серпня до листопада цього року.

Про це йшлося під час прес-конференції у понеділок, 23 листопада, на якій представили напрацювання та результати реалізації даної програми.

"Учасниці мали змогу відвідати майстер-класи з саморозвитку та фінансової грамотності успішних бізнесменів України, зіграти фінансову гру "Cashflow", а також зайнятися творчістю - виготовленням сувенірної продукції", - розповіла організатор програми, директор ГО "Центр просвітництва та розвитку людини" Наталія Проць.

За її словами, спілкування з успішними підприємцями, фінансові ігри та бізнес-тренінги дають можливість не лише отримати цінні знання та досвід, а й зарядитися позитивом та повірити у власні сили.

"Такі заходи є потужним інструментом у напрямку розвитку фінансового мислення. Бізнес-гра допомагає визначитися із власною фінансовою стратегією, змоделювати конкретну життєву ситуацію і проаналізувати сильні та слабкі сторони фінансової поведінки у ній, при цьому нічим не ризикуючи", - додала Наталія Проць.

Нагадаємо, освітня програма з посилення працеспроможності внутрішнього переміщення жінок "Новий Старт" у Львівській області здійснює ГО "Центр просвітництва та розвитку людини" у партнерстві з ГО "Фундація прав людини" та сприяння Міністерства закордонних справ Литовської Республіки у рамках Програми Співробітництва заради розвитку і підтримки демократії.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ