Львівщина відіграватиме вирішальну роль у формуванні іміджу України, - Єврокомісар Йоханнес Хан

19 листопада 2015р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Питання децентралізації, надання безвізового режиму, боротьби з корупцією та проведення реформ в Україні обговорили Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханнес Хан та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час зустрічі, яка відбулася у четвер, 19 листопада.  

Єврокомісара особливо цікавило питання децентралізації, а саме як цей процес відбувається на Львівщині. На що голова ОДА відповів: "У нас була гостра дискусія щодо добровільного об'єднання територіальних громад. У Львівській області на сьогодні створено 15 громад, де цієї осені уже провели вибори. Тепер дуже важливо продемонструвати, що вони можуть бути успішними і допомогти тим, хто зробив перший крок".

Голова ОДА також відзначив, що чи не найважливіше питання – це боротьба з корупцією. "Цю боротьбу ще не завершено, - зазначив Олег Синютка. - Наша позиція дуже принципова: якщо працюєш чесно, то маєш можливості для росту, якщо порушуєш закон – раніше чи пізніше затримають правоохоронці".

Своєю чергою Йоханнес Хан підкреслив, що остаточна мета ЄС – спільна європейська перспектива. "Необхідні історії успіху, які дають сигнал, що це можливо, - зазначив Йоханнес Хан. - Зараз рішучий момент, щоб сформувати імідж України. І саме Львівщина може відігравати вирішальну роль в цьому".

Сторони також оговорили питання надання безвізового режиму та проведення реформ в Україні. "Лібералізація візового режиму – це важливе питання, проте реформування країни, яке в короткостроковій перспективі може бути болючим, має відбутися. Якщо ви зробите це зараз – невдовзі громадяни побачать результати", - зауважив Йоханнес Хан.

Нарикінці зустрічі Олег Синютка висловив вдячність Єврокомісару за те, що країни Європейського союзу підтримують України у своїй боротьбі за незалежність і територіальну цілісність.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ