У Новому Роздолі та Жидачеві влада та учасники АТО спільно вирішували проблемні питання

17 листопада 2015р, Координаційний медіа-центр. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк зустрівся з громадськими і волонтерськими організаціями, що надають допомогу учасникам антитерористичної операції, а також учасниками АТО міста Новий Розділ та Жидачівського району Львівщини.

На зустрічі йшлося про надання матеріальної допомоги учасникам АТО, виділення їм земельних ділянок, вирішення питань працевлаштування, забезпечення дровами та інші нагальні проблеми.

Заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Ольга Мельник зазначила, що управління соціального захисту населення райдержадміністрації підготувало й подало документи для отримання матеріальної допомоги для 79 учасників АТО на загальну суму 237 тис грн, які виділяють на основі відповідного рішення Львівської обласної ради. Від учасників АТО та представників їх сімей надійшло 184 звернення на отримання земельних ділянок. Більше 100 гектарів землі нададуть учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства. Учасники АТО вже отримали 31 дозвіл на земельні ділянки площею понад 7 гектарів землі для будівництва житла.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Новороздільської міської ради – Олена Спас повідомила, що у  Новому Роздолі проживає  32 демобілізованих військовослужбовці. На квартирному обліку перебуває 5 демобілізованих учасників АТО.

Крім того, 31 учасників АТО ( 10 з них є демобілізованими) подали заяви на одержання земельної ділянки під будівництво,  4 – на отримання ділянки під садівництво. 

У 2015 році, відповідно до Програми соціального захисту населення м. Новий Розділ на 2015-2017 рік, 45 учасників АТО (22 з них – демобілізовані) отримали одноразову допомогу на загальну суму 45 тис грн.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ