Департамент ЖКГ винайшов спосіб, як об’єктам ТЕЦ області економити газ

2 листопада 2015р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

Департамент житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації розробив ряд інноваційних пропозицій по заміщенню природного газу паливом, яке видобувають в регіоні. Зокрема, вугілля, щепу і навіть відходи ТПВ невдовзі замість блакитного палива використовуватимуть на об’єктах ТЕЦ області. Про це повідомив в.о. директора ЖКГ Назарій Романчук.

"Ми уже розробили передпроектні пропозиції із будівництва на ТЕЦ-2 у Львові двох вугільних енергоблоків одиничною потужністю 110 МВт з котлами за технологією циркулюючого киплячого шару, - зазначив Назарій Романчук. -  Спалюватимуть ці котли вугілля марки "Г" видобування Львівсько-Волинського басейну, а також до 15% відходів сільськогосподарського та лісового господарства або твердих побутових відходів".

За словами Назарія Романчука, реалізація даного проекту дасть можливість створити в області додатково 400 нових робочих місць.

Задля пошуку інвесторів для реалізації даного проекту облдержадміністрація з відповідної ініціативою звернулася до НАК "Нафтогаз України", а ті своєю чергою до Державного банку розвитку Китайської Народної Республіки, з яким в них діє генеральна кредитна угода.

До речі, уже невдовзі заплановано підписання відповідного меморандуму про наміри з питань розвитку об’єктів енергетики міста Львова між Львівською облдержадміністрацією, НАК «Нафтогаз України» та Львівською міською радою.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ