За тиждень освітня галузь отримала понад 14 мільйонів гривень з обласного бюджету

2 листопада 2015р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

За період з 26 до 30 жовтня з обласного бюджету профінансовано видатків на суму 37,2 млн гривень. Ці кошти скеровані головним розпорядникам, що дозволить не допустити жодної заборгованості. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Зокрема, найбільше за цей тиждень отримала освітня галузь – 14,3 млн грн, а також значну суму скеровано на соціальний захист та соціальне забезпечення – 8,4 млн грн. Окрім цього, профінансовано органи державного управління на 0,8 млн грн, охорону здоров’я – 3,6 млн грн, культуру та мистецтво – 1,2 млн грн, фізичну культуру та спорт – 1,5 млн грн, будівництво – 0,7 млн грн, дорожнє господарство – 1,4 млн грн, пільговий довготерміновий кредит на будівництво, придбання житла для молодих сімей та одиноких молодих громадян – 0,7 млн грн., субвенцію районним бюджетам на створення та розвиток центрів військово-патріотичного виховання – 0,9 млн грн, виконання інвестиційних проектів і природоохоронних заходів – 1,5 млн грн, мікропроектів – 0,4 млн грн, а також інші видатки – 1,8 млн гривень.

Зазначимо, що із виділених коштів на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 8 млн грн, стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 4,8 млн грн. Також на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки надійшло 0,7 млн грн, надання одноразової адресної грошової допомоги дітям із багатодітних сімей для придбання канцтоварів – 2,1 млн грн., оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 5,7 млн грн, медикаментів – 0,1 млн грн, продуктів харчування – 2,9 млн грн, канцелярських та господарських товарів, послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 2,9 млн грн, фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг – 1,4 млн грн, надання внутрішніх кредитів молодим сім’ям та одиноким громадянам на будівництво та придбання житла – 0,7 млн грн, проведення капітальних – 5,3 млн грн та інших видатків – 2,6 млн грн.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ