Громадські організації презентували власні ідеї для боротьби з корупцією

29 вересня 2015р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Дванадцять антикорупційних проектів громадських організацій Львівщини претендують на перемогу у конкурсі "Зупинимо корупцію: громадська дія у Львівській області". Ці ідеї обрані кращими у першому турі конкурсу з-поміж поданих 37-ми.

Про це йшлось у вівторок, 29 вересня, під час обговорення пропозицій проектів, яке відбулось за участі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, виконавчого директора Міжнародного фонду "Відродження" Євгена Бистрицького, а також експертів та журналістів.

"Міжнародний фонд "Відродження" спільно зі Львівською ОДА оголосили антикорупційний конкурс, який спрямований віднайти ефективні інструменти боротьби з корупцією у Львівській області, – розповіла керівник Західноукраїнського представництва фонду "Відродження" Оксана Дащаківська. – І наше завдання зробити ініціативи громадських організацій щодо подолання корупції максимально ефективними та корисними".

Вона також розповіла, що у результаті обговорення оформлятиметься повноцінна проектна пропозиція. Пізніше вдруге засідатиме експертна рада, котра обере проекти, які отримають фінансування від Фонду.

Серед кращих 12-ти ідей громадських організацій – проекти антикорупційних журналістських розслідувань, моніторингу державних закупівель, надання земельних ділянок в оренду і для приватизації, боротьба з незаконною вирубкою лісу, плагіатом у вищих навчальних закладах. Також є ініціатива, спрямована на виховання нетолерантного ставлення дітей до корупції, проект щодо залучення громадськості до участі в комісії з розгляду скарг у Державній фіскальній службі.

На переконання очільника Львівщини Олега Синютки, фонд “Відродження” надає надзвичайно важливу методологічну та фінансову підтримку у боротьбі з корупцією. "Єдине побажання, щоб усі найкращі ідеї були реалізовані. Водночас зі сторони обласної державної адміністрації, я гарантую абсолютну підтримку", - сказав керівник ОДА.

"Корупція – це те, що роз'їдає Україну та гальмує реформи в державі. Сьогодні громадськість прагне не лише виявляти та моніторити такі факти, а безпосередньо на практиці долучатися до боротьби з цим ганебним явищем", - резюмував Євген Бистрицький.

До слова, переможців конкурсу, які отримають можливість втілити свої ідеї, конкурсна комісія оголосить до 31 жовтня.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ